Корисні посилання
Вхід для студентів
E-mail:
Пароль:
Реєстрація
Опитування
Чого, на вашу думку, не вистачає у гуртожитку?




Випадкове фото

Успіх залежить від Ваших зусиль і бажання досягти його

З 31 березня 2012 року в Голосіївському районі розпочався двомісячник по благоустрою та озелененню прилеглих територій.

Двомісячники з благоустрою, це не екстраординарна подія – це рутинна щорічна робота. Не все вдається відразу, але кропіткою роботою студентів та співробітників гуртожитку, гуртовим завзяттям, ми кожного року покращуємо вигляд нашої території біля гуртожитку.

Така делікатна робота, як благоустрій, завжди потребує не тільки уваги і контролю, але й безпосередньої участі мешканців гуртожитку.

Завдяки зусиллям студентів, працівників гуртожитку за останні роки наша територія стала охайною, квітучою.

Весна для мешканців та співробітників нашого гуртожитку – за встановленою традицією, пора облаштування та наведення порядку на прилеглій до гуртожитку території.

В суботу 31 березня 2012 року у піднесеному настрої, по-весняному завзято наші студенти на чолі з головою студради Біленком С. прибрали територію навколо гуртожитку. Ми вже давно з гордістю можемо сказати, що територія нашого гуртожитку є найкращою у студентському містечку. Біля гуртожитку вже насаджено багато декоративних кущів і квітів, які з весни до самих морозів милують око. Руками студентів створено дві альпійських гірки, невеличкий розарій, газон з декоративними рослинами та камінням.

В цьому році ми запланували на центральній клумбі при вході у гуртожиток посадити сто кущів троянд. І ми віримо, що нам це вдасться.

В минулому році електрик гуртожитку Балаклеєнко М. В. та двірник гуртожитку Возний В. Р. виготовили з викоританих автомобільних коліс декоративні прикраси на клумби.

Навіть знайшли застосування використаним пластиковим пляшкам, з яких було зроблено декоративні огорожки для квіток.

Не залишилися байдужими і самі студенти. Ми були дуже приємно вражені, коли Бурлака І., поїхавши додому на вихидні, замість продуктів привіз два ящики розсади квітів, які ми висадили на клумбу. І вже влітку ці квіти яскраво майоріли різнобарвним цвітом. І не тільки один Іван залишився осторонь озеленення нашої території. Майже випускник нашого факультету Семенюк Д. навесні минулого року привіз із Житомирщини 15 кущів троянд.

Не залишилися осторонь і працівники нашого гуртожитку – чергові, прибиральниці ділилися своїми улюбленими квітами, які власноруч висаджували на наші клумби.

Тепер на наших клумбах з ранньої весни цвітуть крокуси, нарциси, тюльпани, піони, конвалія, потім зацвітають – ромашки, маки, рудбекія, різнокольорові волошки, жоржини, і до самої пізньої осені цвітуть троянди в нашому розарії. 

 

 

 

 

 

 

 

 Успіх залежить від Ваших зусиль і бажання досягти його.