Корисні посилання
Вхід для студентів
E-mail:
Пароль:
Реєстрація
Опитування
Чого, на вашу думку, не вистачає у гуртожитку?
Випадкове фото

Абітурієнту

Якщо Вам пощастило і Ви стали студентом-кібернетиком Київського національного університету імені Тараса Шевченка і ви не є киянином, то Ви маєте можливість на час навчання в університеті мешкати у базовому гуртожитку факультету кібернетики, який розташований в м. Києві, за адресою вул. Сечєнова, 6.

З середини серпня Вам необхідно чекати лист з факультету з повідомленням про зарахування на перший курс та запрошенням на поселення у гуртожиток. Не раніше 28 серпня необхідно з’явитися за адресою поселення.

Стандартна кімнати розрахована на двох і чотирьох мешканців. У кімнаті наявні ліжка, столи,  тумбочки, шафа, стільці. В користування надається матрац, постільна білизна, рушник, подушка і штори. Всі інші необхідні речі студент повинен привозити з собою.

Блок складається з 2, 3 або 4 кімнат. У кожному блоці розміщений санітарний вузол: душ, клозет, раковина. Підтримувати санітарний стан приміщень загального користування є обов’язком студентів. Даний аспект знаходиться під наглядом студентської ради гуртожитку: відбуваються перевірки два рази на місяць. За антисанітарний стан кімнат і приміщень загального користування студенти можуть відмовити у поселенні на наступний навчальний рік. Блок та кімнати обладнані замками і зачиняються на ключ. Дублікати цих ключів знаходяться у завідуючої гуртожитком.

На кожному поверсі розташовані 2 кухні і 2 кімнати для прання та сушіння білизни.

У гуртожитку діє схема компактного поселення, яка передбачає одночасне заселення новоприбувшими студентами трьох поверхів будівлі гуртожитку.

Сам процес поселення відбувається «по спеціальності» «по алфавіту». Мається на увазі, що студенти, які належать до однієї з чотирьох спеціальностей селяться відповідно до своїх прізвищ.

У гуртожитку працюють тренажерна зала і кімната для фітнесу. Відвідування їх безкоштовне у час вільний від занять.

Для забезпечення навчального процесу і дозвілля студентів у гуртожитку введена в дію локальна мережа з можливістю доступу до інтернету. Детальну інформацію щодо підключення до інтернету можна отримати на сайті http://bill.univ.kiev.ua.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (044) 257-20-67.