Корисні посилання
Вхід для студентів
E-mail:
Пароль:
Реєстрація
Опитування
Чого, на вашу думку, не вистачає у гуртожитку?
Випадкове фото

Студентське життя

Коли ти стаєш мешканцем гуртожитку, то ти стаєш членом великої дружної родини. Як і в кожній родині, кожен її член має певні обов’язки, але всі ці обов’язки ніщо в порівнянні з відпочинком у колі своїх друзів.

У дні великих свят, а також у День студента, День кібернетика, День факультету у гуртожитку відбуваються масові міроприємства, святкування і розваги. Влаштовуються конкурси, змагання, квести.

Глибо укорінилася традиція посвяти першокурсників у студенти. Даний захід відбувається одразу після закінчення поселення і є для кожного першокурсника своєрідною перепусткою у студентське життя.

На території біля гуртожитку розбиті клумби та альпійські гірки. Кожен студент має можливість допомогти у догляді за рослинами, або запропонувати креативну ідею щодо покращення благоустрою території навколо гуртожитку.

Ландшафт постійно оновлюється і поповнюється цікавими елементами декору.

Студенти у свій вільний час докладають зусиль щодо створення більш затишних і комфортних умов проживання. Вони поліпшують інтер’єр приміщень гуртожитку, доглядають за квітами, підтримають чистоту.

Роки проведені у гуртожитку залишають у душі кожного студента помітний слід. Це перший досвід самостійного життя і спілкування поза рідним домом. Гуртожиток факультету - його вихідці сміливо можуть назвати другим домом.